Rytíři Štěstěny aneb…

0

… naši v cizích službách.
Máme obě družstva v 1. lize a tak řada hráčů uplatňuje své druhé nastoupení v cizích službách. Kdo jsou a komu slouží?
Druhá liga dnes zahájila a naši zasáhli do bojů!
Úvodem je třeba přiznat, že Pavel Čech a Jiří Jirka na špici naší soupisky i Martin Paulovič a Tomáš Zelený na jejím konci jsou spíš cizími hráči v našich službách, ale co…
Je potěšující, že řada našich hráčů má extraligové angažmá. A je ještě více potěšující, že někteří dostali takovou nabídku díky loňskému extraligovému výkonu v našich barvách! Takže v nejvyšší soutěži hrají Jirka (Bohemians 1. deska), Čech (Zlín 4), Černoušek (SAGINA Pardubice 7), Kovář (Boh. 5), Řehořek (Turnov 8), Studnička (Polabiny 5) a Zelený (Turnov 12).
Ve druhé lize los svedl většinu našich do severočeské skupiny za Kobylisy (Šimek 4, Dvořák 8, Paulovič 9), Děčín (Pletánek 2, Vozka 3) a Ústí ( bludný rytíř Kozák 1.deska – na vlastní žádost). Na vojenskou dráhu za Duklu Praha se ve východočeské skupině dali kpt. Bartoš(2) a Kuba (4).
Dnes zahájeno! Kobylisy smetly Děčín 6:2 – Šimek porazil Sejkoru, Dvořák Reitingera, Paulovič remizoval s Papayem, na druhé straně Pletánek prohrál s Hinks-Edwardsem a Vozka remizoval se Schulou. Ústí vyhrálo v Litvínově 5:3, když Kozák remizoval s Hrbolkou ml. Dukla zahájila poněkud mdle 3:5 s Hradcem B – Bartoš 1/2 M.Vacek, Kuba prohrál s Doringem.

Komentář

© 2021 UNI Chess.