Retrospektivní astrologie

0

Aplikací retrospektivní astrologie na výsledky našich hráčů na letních turnajích se ukazuje, že šťastná konjukce nastala výhradně kolem 15. srpna!
Hráči Poštovní spořitelny sehráli v létě velké množství turnajů, ale letos se nám spíš nedařilo, většina ztratila na ratingu. Medailových pozic jsme hromadně dosáhli výhradně v týdnu k 15. srpnu, jak jsem již přesně zpětně předpověděl. Bylo to na openu Rakovník (1. Bartoš, 2. Kozák) a paralelně na větším a silnějším openu v Liberci (3. Studnička). Nejde přirozeně jen o medaile, to by bylo nejlepší hrát co nejslabší turnaje. Ke sportovně nejhodnotnějším výsledkům směřovali dle mého názoru Šimek a Kovář na velmistrovském openu A Pardubice, měli našlápnuto směrem k IM normě, ale zůstalo jen u krůčku. Nicméně např. remízy s legendárními velmistry Jansou resp. Klovansem slouží jen a jen ke cti!

Na Pardubickém festivalu jsme zasáhli i do populárního turnaje družstev, kde je možné stavět jak normální oddílová družstva, tak ad hoc vytvořené útvary. Přistoupili jsme k problematice smíšenou metodou. Černoušek a Kovář hráli za družstvo Kallithea – společenství mladých mistrů, které se pokusilo rozbít tradiční ukrajinskou a ruskou hegemonii na turnaji. Marně – první Charkov nikdo nezastavil. Čtvrté místo nebylo špatné, před ruským Yamalem. Kromě toho jsme postavili pohodové družstvo pod vlastní vlajkou (Kozák, Kuba, Dvořák, Pokorný,Lamser), které v pohodě uhrálo 36. místo z 96. Zajímovostí jest, že na turnaji obsadilo 91. místo ženské družstvo Letuška.cz složené převážně ze stávajících životních partnerek našich členů.

Pokud jsem opomenul něčí letní zářný úspěch, je to nedopatření, ke kterému v retrospektivní astrologii dochází nejvýše jednou za 10 let. Nejsnáze bude napraveno, když o svém brilantním úspěchu pohovoříte v komentáři.

Komentář

© 2020 UNI Chess.