Sezóna 2009-2010 začíná v neděli!!!

0

Oba týmy Poštovní spořitelny budou letos bojovat v 1. lize, což je konstelace, která nastává teprve podruhé v historii. Sezóna pro nás začne v souladu s pravidly bratrovražedným derby v neděli 11.10.2009 od 10:00 v kuturním středisku Kaštan na Břevnově. Tím dojde zároveň k zasvěcení nové hrací místnosti áčka tamtéž.
Věrní i nahodilí diváci jsou srdečně zváni a mohou být též obdařeni milými reklamními cetkami….

B-tým Poštovní spořitelny by mohl být směle zván Poštovní spořitelna Oldschool, neboť v jeho základní sestavě jedině Honza Dvořák nespadá do kategorie rozšafného čtyřicátníka a výše. Soupiska obsahuje 3 mistry FIDE a v jejím čele stojí (na vlastně žádost) hyperrozšafný FM Miloš Kozák,virtuos krátkých remíz a dlouhých zádumek v časové tísni. Družstvo se sestává převážně z dlouholetých pilířů oddílu, v neustále tuhnoucí konkurenci první ligy však bude bojovat o udržení… Věříme, že úspěšně, držte palce!
Last but not least je tu A-tým Poštovní spořitelny, který je generačním opakem předchozího. V základní sestavě je přes 40 pouze Martin Řehořek, který je těsně po svých 45-tých narozeninách doyenem týmu, v náhradnících se tísní ještě pár nás přestárlých funkcionářů. Co chybí na rozšafnosti, bude třeba dohánět ryzím nadšením. Na soupisce jsou 4 zkušení mezinárodní mistři, v jejichž čele nakonec stanul Pavel Čech s ratingem 2404, mistry FIDE ani nepočítáme. Ambicí týmu je jednoznačně postup do extraligy, nehledě na velmi zvučná jména na některých soupiskách, jak to nakonec dopadne můžete sledovat s námi…

Komentář

© 2021 UNI Chess.