Konečné výsledky ankety k šachovým ligám

0

Slávou vítěze ankety se pokryl Miroslav Kozel, a to v okamžiku remízy Miloše Kozáka v zápase béčka s Novým Borem B! Miloš rozvážně vedl bílé kameny a partie byla krátká a poklidná… Opičák (náhodný tip) potupil většinu účastníků ankety!

Známe odpověď na poslední dvě dosud nezodpovězené otázky (viz předchozí článek o anketě) : Miloš Kozák žádnou partii nevyhrál a béčko získalo alespoň tolik bodů, co Lokomotiva Brno v Extralize (béčko 7, Brno 0 + 2 zápasy k dobru nestačí). Rozstřelová otázka na počet bodů posledního mužstva je také vyřešena – je to béčko a má 7.
Vítězem ankety se stal jednoznačně Miroslav Kozel se 6 správnými odpověďmi ze 7. Měl sice strašný rozstřel (2), ale nikdo další neměl 6 bodů! Druhý skončil Jan Pletánek 5 (rozstřel 8), 3.-4. Robert Wadura a Jaroslav Šura 5 (4), 5. Jan Bartoš (já!) 4 (8), 6.-7. Vítězslav Miskolczy a náhodný tip Opičák 4 (4).
Všichni ostatní skončili potupeni za Opičákem, ze všech nejhorší je Jan Hruška 2(2), kterého si dovolím jmenovat Prasetem ankety.
Zajímavostí rozstřelu je, že správnou odpověď 7 netrefil přesně nikdo…
Pověst si všichni mohou zlepšit i pokazit v další anketě k naší účasti na přeboru republiky v Ostravě, která se připravuje.

Komentář

© 2020 UNI Chess.