Underground opět padl

2

 

V 9. Kole 2. ligy prohrál Underground ve Vlašimi a bohužel na tomto zápase se dá najít poměrně málo pozitiv. Postavili jsme sice papírově nejlepší sestavu v sezoně, leč na soupeře, který okupuje první místo v tabulce a je největším aspirantem na postup, to nestačilo.

Domácí se dostali rychle do vedení a to už nepustili, k bodům bylo v tomto zápase dost daleko.  Nečekaně hodně našich hráčů si vybralo slabší moment a nemá cenu masochisticky popisovat kaleidoskop jednotlivých chyb, které se nám přihodily (přehlédnutá figura, pád do pasti v zahájení, nezvládnutá časová tíseň… ).

Světlými momenty tak zůstala Zbyňkova metodická výhra, bojovnost Honzy Bartoše (který vzhledem ke stavu zápase odmítl remízu a jeho soupeř pak zřejmě pod vlivem zápasového vedení nekorektně obětoval), to že Anička už je skutečná opora a posezení v hospodě U bakaláře rychle dohravších. Celková prohra 2,5:5,5 bohužel odpovídá

 

V tabulce jsme se tak přiblížili suterénu (undergroundu), pořád ale doufám, že je to přechodný stav a zvedneme to. Dobré je aspoň to, že se nám naši soupeři v boji o záchranu nevzdálili a v tomto kole též bodově spíše paběrkovali.

Takže zahalme tento zápas rouškou zapomnění a s čistou hlavou do posledních dvou kol! 🙂

2 komentáře

  1. Jan Bartoš napsal:

    Byla to hrůza!

    Androši získali trikem povolení koncertovat, kompletní kapela, skoro nikdo neseděl… a diváci nás vypískali a šli na Michala Davida.

    No to je hnus!

  2. Mircea napsal:

    Naprostý souhlas, tohle jsou zápasy na které je třeba zapomenout. Bohužel ani včera géčko nezvedlo prapor a totálně vyhořelo proti elově slabší Pragovce, když předvedlo nejhorší výkon jaký pamatuji. To, že na 5.-8. desce uděláme 0 bodů by mě ani ve snu nenapadlo. Jistou náplast jsem si nadělil pěknou výhrou dámy proti dvěma střelcům (D+2V+5p proti 2V+2S+5p) – kdo to zažil, pochopí, že to rozhodně není jednoduché, nevyhraje se to samo a je nutné něco vymyslet – třeba mít rychlejšího volňáska). Výše zmíněný HNUS se ukázal v ryzí podobě, když jsem otočil skórovník na 2,5:1,5 pro nás a šel se podívat na dolní šachovnice, kde tři naši hráči tahali zoufalé pozice s figurou méně.

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

Ketamine Dextroamphetamine Dihydrocodeine Tablets Flunitrazepam Concerta Actiq Ecstasy Ritalin Codeine Phosphate Scopolamine Pentobarbital Dilaudid Meperidine Rohypnol Buprenorphine DMT Secobarbital Buprenorphine Bupropion Fentanyl Citrate Oxynorm Sodium Oxybate
© 2019 UNI Chess.