Zemřel Ladislav Kovář

2

Dnes ráno odešel tam, kde nás je víc, můj brácha a kámoš nejvzácnější, Ladislav Kovář /64/.Tehdejší vedoucí Kovomatu na Mírovém náměstí a ve Vavřinecké ul, po revoluci spolumajitel firmy Cyklo Hobby v Lidické ulici v Litoměřicích. Dlouholetý šachista Slavoje Litoměřice, později kapitán týmu, z kterého vzešel úspěšný extraligový klub Era, později Unichess. Zároveň zásadový člověk, proti nešvarům bojující, v 90.letech člen OF a zastupitelstva Ltm, ryzí antikomunista a Havlovec, vzpomínejte na něj v dobrém! 26.6.1958-10.12.2022 R.I.P. /veřejné rozloučení bude od 12.00, ve čtvrtek 15.12.2022 ve smuteční síni v Litoměřicích, Michalovická 39/14/

2 Komentáře

  1. Lukáš Hula napsal:

    Upřímnou soustrast. Byl sem u jeho poslední partie před třemi týdny a ač mu nebylo dobře, zarputile se rval a vzdoroval silnějšímu soupeři. Odpočívej v pokoji, Láďo.

  2. Petr Pokorný napsal:

    To je hrozná zpráva. Láďa byl skvělý člověk. Léta jsem hrál v Láďově družstvu a vždycky jsem se do Litoměřic těšil hlavně na něj. Ať je Ti, Láďo, země lehká a upřímnou soustrast všem Tvým nejbližším.

Komentář

© 2021 UNI Chess.