Naši v cizích službách na Mikuláše

0

Do sobotní extraligy jsme zasáhli pěti hráči a čtyřmi rezultativními partiemi. Ve 3/4 případů se jedná o rezultativnost, o které by hostinský Palivec věděl, za co stojí!
A nyní již i nedělní extraliga a druhé ligy!
Úvodem posílám další blahopřání Polabinám, které zase vyhrály (s Grygovem) a samostatně vedou ligu. Blahopřeji potřetí a tentokrát již naposledy – ne že bych další výhry nečekal, ale už se z toho stala rutina!
Remízu uhrál Řehořek za Turnov proti Brnu (5,5:2,5) s Tajovským (2188). Ostatní ctili rezultát týmu- prohry Bohemky s Třincem 2:6 se zúčastnili Jirka prohrou s Mištou (2563) a Kovář prohrou s Nedělou (2355), těsné prohry Zlína s Novoborským Čech prohrou s Markošem (2549). A nakonec – tramtadadá – při výhře Pardubic nad Ostravou 5,5:2,5 zabodoval Černoušek s Veličkou (2480).
V nedělní extralize mě zaujala velmi čestná prohra Brna s Novoborským – 3:5 a Csiba porazil Lázničku! Ale u toho naši nebyli.
Byli jsme u další prohry Bohemky 2:6, tentokrát s Frýdkem. Naši také zase prohráli, s ještě silnějšími oponenty než v sobotu – Jirka s Azarovem (2622) a Kovář s Rausisem (2527). V zápase Zlín-Turnov 5:3 jsme bojovali na obou stranách – Čech za Zlín má remízu se Sergejevem (2428) a Řehořek za Turnov má prohru se Sosnou (2413). Při těsné výhře Pardubic nad Grygovem Černoušek remizoval s Juřkem (2343) a jak ho znám, je mu to málo.
Ve východní druhé lize Dukla prohrála na hvězdné Lysé B 2:6, Kuba prohrál se Špačkem. V severní druhé lize Kobylisy remizovaly s Pankrácí B – Šimek a Paulovič půl, Dvořák 0. Neočekávanější bratrovražedný duel Ústí-Děčín na svazovém webu není, ale telefonický rozhovor s utajeným židovickým informátorem ing. K. odkryl karty : zápas 4:4, na první desce bojovná dlouhá remíza dvou našich (Kozák a Pletánek), Vozka prohrál s Bujakem.
Zajímavé – v neděli naši nevyhráli žádnou partii…

Komentář

© 2021 UNI Chess.