28. října 1598 – sobota

0

10. kolo Extraligy přineslo opět dvě prohry, velmi čestný výsledek tentokrát udělalo béčko a zápas se nepovedl áčku.

Unichess A prohrál s Turnovem 2,5:5,5.

Máme sice pěknou výhru Bernyho nad Šimáčkem a Lukáše nad Cyborowským plus solidní remízu Peťa s Ftáčnikem, ale dole katastrofálních 0:4. Včetně Péti Šimka, který nastavil figuru a Vojty, který se vzdal v lepší pozici. Br.

Béčko prohrálo jen těsně s Labortechem!

 

Zachránit jsme se mohli jen teoreticky dvěma výhrami a výhradně na úkor Labortechu. Je nám velkou ctí, že soupeři se nás patrně natolik obávali, že nastoupili ve jedné ze svých nejsilnějších sestav v sezóně, se 2 2400+ navíc oproti pátku.

V podstatě neprohloupili. Odehráli jsme jeden ze svých nejlepších zápasů. Nahoře Vávra senzačně odremizoval černými Mitona  (skoro 2600) a byl i vyhraný. Martin Jurčík po dlouhém boji odpůlil Kočiščáka (skoro 2500) a na 4. Vrbata Jakubiece (2474) s pozice síly. Jenom Pařízka přehrál Biolek ml.

Dole bylo ještě líp. Řehořek remizoval s Veličkou a Petrová udržela dlouhou koncovku s pěšcem míň s Rašíkem. Šlampa dokonce ošejdil v horší pozici Tallu a zaknihoval naší letošní pátou partiovou výhru. Na osmé bohužel prohrál Kozák s Koziolem, jediným soupeřovým hráčem pod 2400.

Prohra byla čestná a sestup je jistý…

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

Ketamine Dextroamphetamine Dihydrocodeine Tablets Flunitrazepam Concerta Actiq Ecstasy Ritalin Codeine Phosphate Scopolamine Pentobarbital Dilaudid Meperidine Rohypnol Buprenorphine DMT Secobarbital Buprenorphine Bupropion Fentanyl Citrate Oxynorm Sodium Oxybate
© 2019 UNI Chess.