Titul krajského přeborníka se vrací do Litoměřic

1

Stalo se na mezinárodním Openu Teplice, kde se krajský přeborník určoval vzájemným pořadím hráčů registrovaných v kraji.

Sem s Titulem (krajským)...

Dík za to patří Pavlu Vávrovi, který skóroval celkem přesvědčivě – 6,5 bodů, bodový náskok v rámci kategorie, celkové 6. místo, +11,5 bodu ELO, všechny přímé duely v rámci kategorie vyhrál. Katastrofy konkurentů v posledním kole proházely krajské pořadí a na 3. místě se asi zjevil remízou v posledním kole Miloš Kozák (bez záruky…). Mám pocit, že lépe umístěný Lukáš Klement soutěžil v mládežnické kategorii. Miloš každopádně odehrál pěkný turnaj, 5,5 bodu, 21. místo celkově, +21,8 ELO. Já (Honza Bartoš) jsem naopak ke klubovým triumfům nepřispěl,  4,5/8, -26,3 ELO. Zdravotní stav sehrál leda marginální roli – občas prostě hraju blbě.

Další tři účastníci, kteří tkví v našich ERA PS týmech celou duší, ale tělesně spadají do svých extraligových angažmá resp. na Slovensko, bojovali „jen“ o celkové pořadí a ELO. Černoušek (6,5 bodu, 7. místo, +6,7 ELO) a Bernášek (6,5 bodu, 8. místo, -0,3 ELO) dopadli kousek za ambicemi, ale pohodově. Škára. který hrál s otevřeným hledím s řadou silných soupeřů (5 bodů, 37. místo, + 1,2 ELO), se také nemá proč červenat!

Jo a turnaj vyhrál GM Sergeev, suverénně a zaslouženě.

Jeden komentář

  1. Honza Hučín napsal:

    Bravo, Pavle a Miloši!

Komentář

© 2021 UNI Chess.