Skokan prosince v Unichessu – Miroslav Rada

0

Po elopadu-listopadu se jeví prosinec z hlediska oddílu se svými -59 příjemným obratem k lepšímu. Navíc je třeba vzít v úvahu, že celými 69 body zaplatil Štěpán Hrbek cenné zkušenosti získané v Bezručově Malenovickém kotli pod Lysou horou. Po ošetření o tuto hodnotu jsme jako oddíl dokonce v plusu! Navíc můžeme spolu s novým rokem přivítat v klubu FIDE elistů nového našeho člena. Krasných 1801 vyšlo díky kvalitním výkonům v oddílovém přeboru Štefanovi Krčovi. Gratulace je na místě! Kromě oddíláku se hrály především ligy, přičemž naši hráči zasáhli do bojů v 1. lize západ, v 2. lize ve skupinách A a B, v bundeslize a v ženské bundeslize.

DSC_0125

Mezi skokany se pouze první tři dostali nad +10 a s bodovými odstupy obsadili bedny. Nejvíce si poskočil Miroslav Rada (+16) díky oddíláku a za ním následují Vojtěch Kovář (+15) a Martin Řehořek (+14) díky ligovým zářezům. Díky oddílovému přeboru poskočili nahoru Jiří Kracík (+10), Miloš Gáj (+8), Petr Pokorný (+8) a Jan Lamser (+5). Díky ligám zase Jaroslav Hadrava (+10), Jan Hruška (+5) a řekněme popolezli Tomáš Popper (+2), Jan Bartoš (+1) a Miloš Kozák (+1). Na svých i po lize zůstal Martin Čížek (0).

V oddíláku rozdávali Lucie (-5), Jiří Král (-6), Libor Kouba (-9), Jiří Fišer (-14) a Lukáš Nevoral (-26). V ligách ztratili Josef Lácha (-1), Petr Šimek (-1), Olga Jaščenko (-2), Kristýna Havlíková (-3), Petr Šplíchal (-5), Vladimír Bretšnajdr (-6), Vítězslav Miskolczi (-11) a Jindřich Kuba (-21). Štěpán Hrbek korigoval beskydskou ztrátu v Ptuji na konečných (-44).

Komentář

© 2021 UNI Chess.