Pochval se sám, nikdo to za tebe neudělá!

1

Původně jsem byl líný psát článek o Openu Mariánské Lázně, ani jsem si nevzal foťák. Můj úspěch mi ale připomněl Cimrmanovo moudro a  příspěvek se vydral na světlo boží. Skutečně si nepamatuji na turnaj pro sebe tak homogenně příznivý – všechny hráče s vyšším ratingem jsem odremizoval (GM Simonian 2475, IM Dvirnyy 2480, IM Chudinovskich 2286 a starý dobrý Golcman 2298), plus pět killů, ve všech kolech jsem ratingově získal. Když pánbu dopustí, i kapitán spustí! Taky se dá říct, že na těch 10-13 turnajových pokusů, co ročně konám, už to přijít muselo.

Celkové resumé – 7 bodů, dělené 1.-3. místo, na buchholz třetí, perfo 2411, rating  snad +34,8. K mému umístění rovněž přispělo, že IM Neuman pro extraligu nehrál poslední kolo a skončil tak o půlku vzadu na 4.místě.

Aby byla řeč taky o někom, kdo hrál opravdu DOBŘE, FM Michal Novotný z Polabin na stejný počet bodů vyhrál turnaj a uhrál zaslouženě IM normu, Simoniana s Dvirnyym rovnou převálcoval a ještě odpůlil GM Sharapova  (2.) a IM Neumana (4.).

Dobrý dojem zanechal i GM Vokáč, který nejen obsadil 3. místo v GM turnaji, ale odvezl mě navíc do Prahy. Jen tak dál, Marku!

Kapitán rozjímá u klubových trofejí

Jeden komentář

  1. Honza Hučín napsal:

    Open Nový Bor taky slušný, doufám, že celkově z toho bude na Czechtour pěkné umístění!

Komentář

© 2020 UNI Chess.