Extraliga na Želivského

1

Tento víkend čeká Prahu velký šachový svátek a náš oddíl má velké štěstí, že tvoří extraligovou dvojici právě s mistrovským Novým Borem. Právě Nový Bor si vybral jako domácí prostředí pro svůj víkendový dvojzápas pražský hotel Don Giovanni, který známe všichni, kdo jsme někdy vystoupili na stanici Želivského z metra či snad aspoň kolem projížděli tramvají, autobusem nebo autem. Někdo odvážný pak vyslovil domněnku, že celá akce by byla ještě atraktivnější, kdyby byl přizván i náš tým Unichess a to se nedalo odmítnout. O víkendu se tak budou na jednom místě konat dva extraligové zápasy v sobotu a dva v neděli, což Praha už delší dobu nezažila (nebo o tom aspoň nevím). Zápasový program je následující:

3. kolo – sobota 2. prosince od 14.00 hodin
1. Novoborský vs Labortech Ostrava
Unichess vs Slavoj Poruba

4. kolo – neděle 3. prosince od 10.00 hodin
Slavoj Poruba vs 1. Novoborský
Labortech Ostrava vs Unichess

Jeden komentář

  1. Mircea napsal:

    Návštěva zápasu se vyplatila. Prostředí je sympatické a místnost pro přenos a rozbory je prostorná a posloužila jako dobrá základna. Za stavu 2:1 po remízách na prvních dvou šachovnicích jsem již mohl v klidu sál opustit a vyrazit s dětmi na vánoční trhy.
    Jak vidím tak opory nezklamaly a vítězství bez prohrané partie je naše! Gratulace je na místě a hlavně se dobře vyspat na neděli!

Komentář

© 2021 UNI Chess.