Era-Unijazz Rapid 12/2013 ve výsledku: Eráci byli vidět a přišel i kouzelník Vojta Plát!!!

1

Konečně jsem se dostal i k poslednímu výsledku ERA-UNIJAZZ Rapid. Nakonec výzva někoho nakopla a zúčastnilo se šest Eráků. Pěkně vyhrál matador Petr Zdeněk se šesti body, kterému sebrala bod v až v posledním kole „naše“Anička Balková 5,5, celkem třetí /jediná ženská účastnice/, no a Pedro Peréz těsně druhý s 5,5. turnaj to byl pěkný, s vánočními cenami a ratingem kolem 1650. /listopad kolem 1800!!/.  Snad se dočkáme v lednu, který je pro svátek přesunut na 8.ledna, i dalšího dobře obsazeného večera, jako byly dva poslední. Celkový účet našich hráčů  2,3,6,10,16,27. Je tu složité zde držet krok, hráci z ostatních klubů jsou většinou jen šachisty/Mrňa a spol./ a  v místnosti, kde se pravidelně větrá, by se kolikrát dal vzduch krájet nebo by se vás krve nedořezal!  Věc se má tak, že rapid je disciplína nejistá a poznal to i autor článku., který získal 3 body a přesto padl dolů, páč mu náš jinak šikovný rozhodčí napsal 2 /a pak mu ještě někdo sežral zlaté čokoládové prasátko, při závěrečné blicce/, ale jinak díky Markovi za skvělou organizaci!!).

Zajímavostí je příchod nejsilnějšího hráče který dle dochovaných informací dorazil do Uni , IM Vojtěch Plát sice nestihl Rapid, ale „střihnul“ si noční blicku s ratingem neuvěřitelných 2009 a bral výhru 100, když vyhrál s přehledem, pouze půlil s Aničkou!!  A dle obrázku je také vidno, že ten co mé prasátko sežral, zřejmě opatlal druhou tabulku, tak  nechám do příště prověřit DNA!!))

Rapid trunaj 12/2013

Rapid trunaj 12/2013

 

Blitz turnaj 12/2013

Blitz turnaj 12/2013

Jeden komentář

  1. Mircea napsal:

    Nejsilnější hráč, který nejen dorazil do Unijazzu, ale i hrál a vyhrál turnaj je stále Ján Markoš. Vyhrál v květnu 2005.

Komentář

© 2021 UNI Chess.