ERA B zapomněla v Praze kapitána

3

Tento absurdní zážitek, který bych si nerad zopakoval, má za následek, že žádná podrobná reportáž ze zápasu v Klatovech nebude.

Družstvo tam nastoupilo v 7 proti soupeři, který hrál sice v 8, ale v neskutečně oslabené sestavě. ERA B zvítězila 5,5:2,5, když prohrál jenom Van na první (ve vyhraném zápase to tolik nemrzí), Káňa remizoval a na 8. nikdo nebyl. Ostatní vyhráli – Kuba,Pokorný, Lamser i vzbouřenci z Bounty Hruška a Škára, kteří by v opačném případě snad ani nemuseli jezdit zpátky.

Když jsme u výsledků z doslechu, ERA C hrála ve Vlašimi v 7 a plánovaně bez kapitána 2:6, což je asi to nejnormálnější, co náš klub o tomto víkendu potkalo.

Dneska už to nemají lehké ani kapitáni.

Captain-Kirk Johnny Depp

3 Komentáře

  1. Mircea napsal:

    K tomu snad dodám jen: „.. ještě že kapitánuju jenom Pražský přebor“. I když věřím že Géčko by mi neujelo !

  2. Honza Hučín napsal:

    Pech je, že céčko nehrálo nikde poblíž, protože by se Honza mohl stát osmým hráčem. Navíc obětoval druhé kolo openu v Mariánkách. Nu což, snad se taková věc v ERA stává jen jednou za deset let. Bylo tragikomické, jak kapitáni ERA B a ERA C společně živě sledují rozklad áčka.

  3. Jan Hruška napsal:

    Co dodat, snad jen to, že kdyby se dodrželo pravidlo, že kapitán opouští potápějící se loď poslední, tak jsme mohli hrát v pohodě v 8. Naštěstí posádka zvládla ucpat díru i sama.

Komentář

© 2020 UNI Chess.