Do 2. ligy možná i zdola

0

Že si náš B-tým zopakuje po roce 2. ligu, je nyní už jasné. Ani tam si ale možná neodpočine od interní konkurence, byť by to byla jen vzdálená příbuzná. FIMA ČSOB pod názvem Poštovní spořitelna A má totiž po osmi kolech Přeboru Prahy družstev stále naději na postup!

Pražské spolubojovníky jsme v posledním článku opouštěli po nárazu do kobyliské zdi. A o kolo později bylo ještě hůř. Bohemce B se po špatném začátku vrátila forma a byť jsme v zápase o čelo vedli, nakonec jsme naspořili jen 3,5 bodu a po volném týdnu se propadli až do středu tabulky. (Přebor má letos lichý počet družstev, neptejte se mě proč, netuším.) Jako fatální se ukázala nepřítomnost kapitána Honzy Hrušky, bez něho to nějak nejde. Na Pragovku ale už nastoupil a spolu s Pedrem rozhodli, že tři body zůstanou U průhonu. V aktuálně posledním 8. kole jsme pak v neobyčejně urputném a rezultativním zápase (4:2 a dvě remízy) vyloupili Viktorii Žižkov B (hrající kuriózně na Letné).

V tabulce, která je bohužel aktualizovaná se zpožděním, jsme nyní už na druhém místě se ztrátou tří bodů na Bohemku B. Třeba ještě klopýtne… Do cíle je ještě daleko a každý může porazit každého. Na nás zbývají Pankrác C a D, Vyšehrad C, Vršovice B a Loko A.


Komentář

© 2021 UNI Chess.