Remíza s Černohorci zakončená patem

3

Jak jsem již předeslal byl tento zápas vyrovnaný a obě družstva sahala po výhře, i když víc než 3,5 tam asi ani jedno nemělo. Nakonec to dopadlo 3:3 a Siesta Solution Unichess tak má po prohře a výhře na svém kontě i remízu. Zároveň jsme tak nezkazili český den, když ani jedno české družstvo v Ulcinji v úterý neprohrálo!

Stručný pohled na šachovnice z pohledu online fanoušků (Mircea a Pedro):

1 bod ze 4 partií na horních deskách  – nic moc. Černé partie budiž – Lukáše soupeř překvapil v zahájení zajímavým gambitem a získal obrovskou kompenzaci. Comp sice hlásí, že se mohl 2x vysmeknout, ale pokaždé podivně, počítačově, to se hraje těžko. Zbyňa hrál pěknou, dynamickou, zápletkovou partii s velmistrem, měl to těžký. Ale bílýma jsme asi měli vytěžit víc, než 2 remízy,
z toho ta Petrova ještě studiově v prohrané koncovce (pochvala za bojovnost a vytrvalci na onlinu se dočkali patu). Obě partie byly výrazně lepší. Petr měl dvojici střelců, lepší figury a pak ztratil v zápletkách figuru za pár pěšců.

Na páté a šesté šachovnici byly naše výhry úplně jednoznačné, na jednu branku, naši byli lepší. I když soupeř Honzy Lamsera vytrval až téměř do hořkého konce a vzdal se teprve když přicházel o posledního pěšce.

Buducnost (Černá Hora) – Siesta Solution Unichess (Česko)  3:3 (Černoušek 0, Šimek 1/2, Vrbata 0, Bartoš 1/2, Lamser 1, Vaněk 1)

A dneska se můžeme těšit na Slováky a Maďary z Dunajské Stredy. Elovou převahu má kromě první desky soupeř, takže cokoli se povede potěší!

3 komentáře

 1. Jan Bartoš napsal:

  Dobře že to píšeš, na komentování není čas. Celkový obraz popíšu po příjezdu.

  (Dneska to byli v podstatě samí Maďaři, ale to je celkem jedno.)

  Každopádně je to všech stránkách pěkný a zajímavý turnaj.

 2. Honza Hučín napsal:

  Petr Vaněk válí jako zamlada. Při naší poslední partii jsem udržel prohranou koncovku, protože mu prý koncovky nešly. Vidím, že na tom zapracoval. Tak pozdravuju a palec nahoru!

 3. Pedro napsal:

  HH: Proč jako zamlada? Všechny 3 naše spodní desky jsou v ideálním věku.

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

Ketamine Dextroamphetamine Dihydrocodeine Tablets Flunitrazepam Concerta Actiq Ecstasy Ritalin Codeine Phosphate Scopolamine Pentobarbital Dilaudid Meperidine Rohypnol Buprenorphine DMT Secobarbital Buprenorphine Bupropion Fentanyl Citrate Oxynorm Sodium Oxybate
© 2019 UNI Chess.