Prohra se Srby a výhra nad Lucemburčany

6

Právě v těchto dnech bojují naši hráči na 35. Evropském poháru v Černé Hoře. Bohužel se nám od nich nepodařilo zachytit nějaké osobní postřehy, ale třeba se objeví v diskusi pod tímto článkem a určitě i kapitán se ozve. Každopádně úvodní kolo bylo hodně těžkou premiérou, i když se nedá říct, že by to se Srby bylo bez šance. Každopádně jedinou výhru na šachovnici pro Unichess zajistil jediný host Petr Vaněk a remízy vybojovali nebo udrželi Zbyněk a Lukáš. Honzové a Petr Šimek si schovali první body na druhé kolo, kdy nás čekalo nejslabší ze tří lucemburských družstev na turnaji. Hned tři naši členové se dočkali premiérové výhry na šachovnici na Evropském klubovém poháru v barvách Siesta Solution Unichess. Kdo z nich byl však opravdu první? Klidně si to můžete v diskusi pod článkem tipnout, třeba to kapitán časem prozradí. Ve třetím kole nás čekají nevyzpytatelní domácí a lze očekávat vyrovnaný souboj. Speciálně jsem zvědav na třetí desku, kde se těším na Zbyňkův souboj s velmistrem! Fanděte Siesta Solution Unichess.

Výsledky:

Sloven Ruma (Srbsko) – Siesta Solution Unichess (Česko)  4:2 (Černoušek 1/2, Šimek 0, Vrbata 1/2, Bartoš 0, Lamser 0, Vaněk 1)

Siesta Solution Unichess (Česko) – CE Le Cavalier Differdange (Lucembursko)  4,5:1,5 (Černoušek 1, Šimek 1, Vrbata 1/2, Bartoš 1/2, Lamser 1, Vaněk 1/2)

6 Komentáře

 1. Pedro napsal:

  Buducnost je nejlepší tým z Černé hory? To by mohlo být na onlajnu …Tipuji Honzu Lamsera. A co tip na umístění? Tipuji 38.

 2. Mircea napsal:

  A proč jsme si vlastně nevzali svoje onliny, když jich tam mají málo? Ještě je co vylepšovat. Tipuju Petra Šimka a 37. místo.

 3. Mircea napsal:

  Novinky z Černé Hory od Zbyňka – jeho partie v 1. kole měla 153 (!) tahů a trvala 6,5 hodiny a udržel velmistrovi V proti V+J. To by se online rozpálil do červena…

 4. Pedro napsal:

  Zatím běží onlajn jen Šimek – Šukovič. Králka s g3. Ale snaha je. Teď naskočilo i Kaležič – Černoušek – sicka.

 5. Mircea napsal:

  S domácími nakonec remíza, po boji se to nakonec povedlo i s patem na závěr.

Komentář

© 2021 UNI Chess.