Pod křidýlky včelky Unichessky…

1

… do nové sezóny, kterou pěkně odstartovala Pedrova anketa. Tam jsou také přehledně uvedeny naše pozemské zdroje. (Sestavy řídký, soupeři hustý…)

Naštěstí Unichess má na své straně ještě svou obvyklou klášterně-včelí magii. Jako vždy byla adoptována včelka z klášterních zahrad Kláštera 14 svatých pomocníků v Kadani, aby nám nesla kýžené výsledky. (Jedná se konkrétně o Unichessku V., na snímku 3. zleva.)

Čerpal jsem duchovní síly kláštera ve dne v noci …

 

… až mi vnuknutí dalo rozdávat ELO potřebným plnými hrstmi. Turnaj v Kadani tak musel pro Unichess vyhrát opět Šlampa.

Mimochodem byla by tu skvělá hrací místnost…

 

…se stylovým bufetem…

…jenom by vyžadovala vlastní dress code…

 

One Response

  1. Mircea napsal:

    Tak nastoupit Unichess k extralize v tomto dresscode, tak se na NSS a možná nejen tam o ničem jiném nepíše! Zatím to pro nás nevypadá zle. „mají českou pětku excelentní“, „dále jsou zabijáci“, „myslím, že se zachrání“, „mají tým na záchranu“. A teď ještě včelka!
    Zajímavostí je, že extraligový Unichess je letos naše jediné dospělé ligové družstvo, v jehož sestavě nejsem 🙂 Ale pozor není to naše jediné extraligové družstvo, tak doufám, že včelka svou magií pomůže už tento víkend v extraligové premiéře naší mládeži!

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

Ketamine Dextroamphetamine Dihydrocodeine Tablets Flunitrazepam Concerta Actiq Ecstasy Ritalin Codeine Phosphate Scopolamine Pentobarbital Dilaudid Meperidine Rohypnol Buprenorphine DMT Secobarbital Buprenorphine Bupropion Fentanyl Citrate Oxynorm Sodium Oxybate
© 2019 UNI Chess.