Zápasy v týdnu 12.2. – 18.2.

5

Pondělí

sk.21 GROP D (3-1-0; +14; 3.) – Unichess Ž (2-0-3; +2; 6.)

GROP D Unichess Ž
Pačovský Jiří (–Z) 2204N 1 0 2027N Zákoucká Adéla (H-Z)
Spurný Ondřej (–Z) 2104N ½ ½ 1893N Jedličková Petra (–Z)
Sandvik Thomas (C-Z) 2037F ½ ½ 1903N Dočekalová Alexandra (H-Z)
Vacek Radomír (H–) 2039N 0 1 1795N Nytrová Adéla (–Z)
Špaček Michal (–Z) 1985N 1 0 1746N Černoušková Alena (–Z)
Klaus Jan (–Z) 1907N 1 0 1692N Drahorádová Zuzana (H–)
Cantier Jean-Francois (V–) 1926N 1 0 1559N Čižmárová Zuzana
Kičmer Libor 2047N ½ ½ 1469N Souralová Venuše
:

Úterý

sk.22 Unichess E (2-0-3; -7; 7.) – LISA A (5-0-0; +13; 2.)

Unichess E LISA A
Černoušek Lukáš (V-Z) 2444N ½ ½ 2175N Smutný Jan (–Z)
Hykš Martin (–Z) 1934N 1 0 2024N Kotrba Tomáš (H–)
Hadrava Jaroslav (–Z) 1939N 0 1 2008N Matonoha Ctirad (H–)
Talpa Pavel (–Z) 1842N 0 1 1958N Krejbich Miloslav (–Z)
Gáj Miloš (V–) 1962N 0 1 1913N Pergner Jiří (–Z)
Fišer Jiří 1923N 0 1 1915N Kučera Jan (–Z)
Husa Daniel 1572N 1 0 1894N Hulec Vladimír
Mareš Matěj 1554N 1 0 1717N Hladký Miroslav
:

Čtvrtek

sk.11 Unichess D (4-1-0; +16; 1.) – SK OAZA Praha C (2-0-3; -4; 7.)

Unichess D SK OAZA Praha C
Šlampa Jan (–Z) 2204F 0 1 2201F Vedral Oldřich (V–)
Bartoš Jan (V-Z) 2197F ½ ½ 2129F Dvouletý Pavel (H–)
Pokorný Petr (V–) 2180F 1 0 2080F Vavřík Jiří (–Z)
Lamser Jan (V–) 2131F 1 0 1896F Charvát Jiří (–Z)
Hruška Jan (–Z) 2052F ½ ½ 1877F Štěrba Karel
Klíma Matěj (–Z) 1909F 0 1 1884F Pokorný Jan
Šplíchal Petr 1968F 1 0 1814F Klíma Jan
Miskolczi Vítězslav 2010F 0 1 1697F Plesnivý Martin
4 : 4

sk.34 ŠK DP Praha F (3-0-0; +9; 4.) – Unichess G (4-0-1; +10; 1.)

ŠK DP Praha F Unichess G
Hackel Luděk (V-Z) 1942N ½ ½ 1904N Král Pavel (–Z)
Kučera Tomáš (V-Z) 1932N 1 0 1839N Nevoral Lukáš (–Z)
Veselý Jiří (H-Z) 1872N ½ ½ 1752N Plachý Miloš (–Z)
Daňhel Jaroslav (–Z) 1899N ½ ½ 1713N Smola Radko (–Z)
Klubert Pavel (–Z) 1710N 1 0 1657N Krč Štefan
Růžička Filip (–Z) 1544N 1 0 1587N Kormoutová Adéla
Blahut Aleš (–Z) 1601N 0 1 1572N Skřivánek Roman
Urbanec Richard 1605N 0 1 1318N Day Timothy
:

Neděle

1.liga západ Bartoš Unichess (5-2-0; +9; 2.) – TJ Slavia Hradec Králové (4-1-2; +4; 4.)

Bartoš Unichess TJ Slavia Hradec Králové
Michalík Peter (V,Z) 2548F 1 0 2469F Petr Martin (H,Z)
Černoušek Lukáš (V,Z) 2471F 1 0 2298F Nun Jiří (Z)
Bernášek Jan (V,Z) 2477F 1 0 2269F Pokorný Zdeněk (Z)
Šimek Petr (Z) 2343F 1 0 2207F Šafařík Jakub
Kovář Vojtěch (Z) 2270F 0 1 2119F Novák Radomír
Řehořek Martin (Z) 2280F 1 0 2064F Šolc Filip
Kuba Jindřich (Z) 2292F 1 0 2170F Nun Josef
Šlampa Jan 2212F 1 k 0
7 : 1

Tipovačka v kole: celkem 4/20,5, nejblíž Pedro, jackpot nikdo

Jan Bartoš 7 21,5

Pedro 5 18,5

Mircea 4 18

netipující 3,2  16,4

 

Tipovačka celkem:

1. Jan Bartoš 29 81

2. Mircea 29 79,5

3. Pedro 25 76,5

průměr 22,67 71,53

 

5 komentářů

  1. Pedro napsal:

    DBG 7/18,5 (-3)

  2. Mircea napsal:

    GBD 9/19

  3. Jan Bartoš napsal:

    BDG 9/18

  4. Mircea napsal:

    Každý dal svoje na 1. místo a pak zbývající dvě podle abecedy 🙂

  5. Pedro napsal:

    Cos tím jako chtěl předsedo říct ? Že jako patřím do Déčka a kapitán do Béčka ???
    Jinak jsem zvědavej, jestli v tipovačce porazím ten průměr – viz předchozí tipovačka 🙂

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

© 2020 UNI Chess.