Družstva v týdnu 29.1. – 4.2.

7

Úterý 30.1.

sk.21 (17:30!) ŠK Loko Praha C (1-1-0 +1) – Unichess Ž (1-0-2 +1) 6:2

ŠK Loko Praha C Unichess Ž
Krischke Arnold (V-Z) 1988N 1 0 2027N Zákoucká Adéla (H-Z)
Mařík Miloslav (–Z) 1926N 1 0 1838N Bálková Anna (–Z)
Pavlíček Petr (–Z) 1944N ½ ½ 2052N Hodová Lucie (H-Z)
Frouz Petr (H-Z) 1892N 1 0 1903N Dočekalová Alexandra (H-Z)
Čuchna Martin (–Z) 1881N ½ ½ 1795N Nytrová Adéla (–Z)
Haškovec Cedrik (–Z) 1894N 0 1 1746N Černoušková Alena (–Z)
Líška Milan (–Z) 1842N 1 0 1593N Kozlová Lucie
Katsianikos Konstantinos 1693N 1 0 1469N Souralová Venuše
6 : 2

sk.22 Unichess E (1-0-2 -5) – ŠK Praha Smíchov B (0-1-1 -5) 6:2

Miskolczi Vítězslav (–Z) 2034N 0 1 2075N Šedý Pavel (H-Z)
Talpa Pavel (–Z) 1842N ½ ½ 2011N Schmid Jaroslav (V-Z)
Rada Miroslav (–Z) 1889N 1 0 1881N Kunc Jan (V-Z)
Kouba Libor (–Z) 1924N ½ ½ 1764N Limberský Pavel (–Z)
Fišer Jiří 1923N 1 0
Nevoral Lukáš 1839N 1 0
Mareš Matěj 1554N 1 0
Day Tobiáš 1437N 1 0
6 : 2

Čtvrtek 1.4.

sk.11  Unichess D (3-0-0 +11) – ŠK DP Praha D – VŠFS II (0-0-2 -8)

Unichess D ŠK DP Praha D – VŠFS II
Škára Vladimír (V-Z) 2237F 1 0 2031F Žamboch Roman (H–)
Bartoš Jan (V-Z) 2197F ½ ½ 1912F Kučera Tomáš (–Z)
Lamser Jan (V–) 2131F 0 1 1930F Hackel Luděk (–Z)
Hruška Jan (–Z) 2052F 1 0 1518F Růžička Filip
Klíma Matěj (–Z) 1909F 1 0
Šplíchal Petr 1968F 1 0
Miskolczi Vítězslav 2010F 1 0
Fišer Jiří 1913F 1 0
:

sk.34 GROP F (0-0-1 -5) – Unichess G (3-0-0 +11) 5:3

GROP F Unichess G
Klaus Jan (V-Z) 1907N ½ ½ 1904N Král Pavel (–Z)
Prachař Josef (V-Z) 1848N 1 0 1889N Rada Miroslav (V-Z)
Němec Jan (–Z) 1763N 1 0 1771N Crawley Gregory (–Z)
Svoboda Jaroslav (–Z) 1704N 0 1 1587N Kormoutová Adéla
Svoboda Vratislav (H-Z) 1553N 0 1 1572N Skřivánek Roman
Brádler Vladimír 1740N 1 0 1550N Král Jiří
Tikhonov Andrey 1278N 1 0 1382N Maatová Alice
Kružíková Anežka 1117N ½ ½ 1306N Šuster Karel
5 : 3

Neděle 4.4.

1.liga západ Bartoš Unichess (5-1-0 +9) – ŠK Sokol Vyšehrad (3-1-2 +3)

Bartoš Unichess ŠK Sokol Vyšehrad
Černoušek Lukáš (V,Z) 2471F ½ ½ 2423F Londýn Radek (Z)
Bernášek Jan (V,Z) 2477F ½ ½ 2413F Šuráň Jan (H,Z)
Šimek Petr (Z) 2343F ½ ½ 2376F Vlasák Lukáš (H,Z)
Kovář Vojtěch (Z) 2270F 0 1 2262F Juřek Josef (Z)
Vrbata Zbyněk (Z) 2337F 1 0 2278F Tuma Jakub (Z)
Řehořek Martin (Z) 2280F 0 1 2219F Jaček Martin (Z)
Kuba Jindřich (Z) 2292F 1 0 2217F Netušil Miloslav
Šlampa Jan 2212F ½ ½ 2158F Rut Vojtěch
4 : 4

 

Celkem 7 bodů, skóre 21,5:18,5 (+3)

Tipovačka:

Pedro 7 20

Jan Bartoš 7 20

průměr 5,6 17,2

Mircea 4 16,5

 

Tipovačka celkem:

1. Jan Bartoš 16 41,5

2. Pedro 16 40,5

3. Mircea 13 38

průměr 12,8 36,8

 

 

7 komentářů

  1. Mircea napsal:

    GDB (nejvíc budu držet palce Ž a když mi tip rozbourají, tak se nebudu zlobit) 10/24

  2. Pedro napsal:

    Tak já DGB, 9b. 23
    Kdo by nefandil Žetku ?
    Ale v soutěži jsem poslední, tak nebudu nic vymýšlet a dám 3 týmy, které mají dohromady 11-1-0 🙂

  3. Jan Bartoš napsal:

    DGB, 12 b, 25.

  4. Mircea napsal:

    Smíchov proti E nastoupil ve 4 a uhrál remízu 2:2 na šachovnicích 2:6 celkem. Tak uvidíme jak si s tím B, D a G poradí. Ještě, že tady netipuje kapitán E, tentokrát by šel do trháku…

  5. Pedro napsal:

    No to jsem musel bejt úplnej psychopat, když jsem místo Éčka nacpal do tipu Géčko … Ještě že mám aspoň ýolíka na Déčko ,,,

  6. Mircea napsal:

    G 3:5 – článek nebude… a co žolík?

  7. Pedro napsal:

    Déčko 6,5:1,5

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

© 2020 UNI Chess.