Skokanka července 2016 v Unichessu – Anna Marie Koubová

0

V červenci se opět konala tradiční družstva v Pardubicích a jako obvykle se tam body do ratingu spíše odevzdávaly než získávaly. Je to už hold taková každoroční společenská radost. Nicméně se našli i tací, kdo v Pardubicích sklízeli. Nakonec však všechny překonala Anna Marie Koubová (+89), která na „International Chess Holiday 2016 – K11“ v Praze získala zpět část bodíků ztracených v předchozích dvou měsících. Na druhém místě se umístil nejúspěšnější z pardubického klání Pavel Talpa (+21) a následuje ho Tomáš Popper (+10). Další zisky z Pardubic, Klatov a Bezměrova už byly menšího rozsahu: Lukáš Černoušek a Vojtěch Kovář (oba +5), Pavel Král (+4), Peter Michalík, Adéla Nytrová a Jana Zavadilová (všichni +3), Jaroslav Sysel (+2) a Štěpán Hrbek (+1).

Zbytek v Pardubicích body společensky odevzdal, přičemž nejvíce jich tam symbolicky nechal hlavní popularizátor a organizátor tohoto šachového veselí v našem oddíle: Pavel Hruška a Petr Šplíchal (oba -1), Pavel Vávra (-3), Vítězslav Miskolczi (-7), Miroslav Rada (-10), Alena Černoušková (-11), Lucie (-12), Anna Bálková a Venuše Souralová (obě -14), Miloš Gáj (-21), Josef Lexa (-22), Jan Bartoš (-24 včetně Klatov), Petr Pokorný (-25 včetně Brna), Martin Řehořek (-25) a Robert Wadura (-34).

První FIDE rating
Dva naši hráči si uhráli svůj první FIDE rating.
* Matěj Mareš si uhrál rating 1487 v béčku šachového festivalu mládeže v Bezměrově
* Tobiáš Day si uhrál rating 1196 v áčku kategorie U13 šachového festivalu mládeže v Bezměrově

Přestupy
Od května do srpna probíhá tradičně přestupní okénko. Ve třetím přestupním měsíci jsme v našem oddíle přivítali jednoho nového hráče.
* přišla Monika Ešnerová (1245-LOK) z TJ Bohemians Praha

Komentář

© 2021 UNI Chess.