Sezóna 2014-2015 začíná : 47 róninů a Unichess

1

Jak je už asi všeobecně známo, po minulé sezóně byla velmi náhle ukončena skoro dvacetiletá spolupráce s ČSOB (ERA), čímž jsme přišli nejen o sponzora, ale i o identitu. Zvolený model byl natolik těsný, že jsme byli jakousi šachovou divizí banky, cítili se jako ERA i za ni byli považováni.

Vytanula na mysli populární japonská legenda podle skutečné události ze začátku 18. století. Samurajům sloužícím rodu Asano se stala nemilá věc, že jejich pána popravili, název rodu vymazali a oni se stali róniny, samuraji bez pána a prostředků. I bez velení se dali dohromady, vykonali pěknou krvavou pomstu a nabyli tak znovu cti a názvu.

Ani my jsme nerezignovali, ukázalo se, že i při hraní bez náhrad téměř nikdo neodešel. Asi pomohlo i to, že jsme vždycky platili spíš špatně, Nový Bor A by asi takovou situaci neustál. V otázce vlastní identity jsme stvořili klan Unichess – mimo jiné to souzní s Unijazzem, a to nejen proto, že na jeho scéně Kaštanu opět hrajeme.

Unichess A má svou známou podobu – bez posil  ale s návratem do Extraligy nemůže počítat, Unichess B tvoří spíš veteráni klubu a s návratem do 2. ligy počítat klidně může.

Nasazený standart s přenosy z domácích ligových zápasů zůstal zachován, takže je nás možno sledovat i z pohodlí internetu.

 

Společné foto družstev

Společné foto družstev

 

One Response

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

Ketamine Dextroamphetamine Dihydrocodeine Tablets Flunitrazepam Concerta Actiq Ecstasy Ritalin Codeine Phosphate Scopolamine Pentobarbital Dilaudid Meperidine Rohypnol Buprenorphine DMT Secobarbital Buprenorphine Bupropion Fentanyl Citrate Oxynorm Sodium Oxybate
© 2019 UNI Chess.