Rytíři Šťestěny aktuálně

0

Naši v cizích službách. Teď už sobota i neděle plus dvě blahopřání Polabinám.
V sobotu proběhlo 1.kolo Extraligy a pár našich bylo u toho. Nejvíc želízek jsme měli v zápase Bohemians-Turnov 3,5:4,5 – Jirka na první remizoval s Ftáčníkem, V. Kovář prohrál na páté s Vojtou a Řehořek za hosty na 6. desce remizoval s Juptnerem. Černoušek svou výhrou na 6. desce nad Langnerem významně přispěl k těsné výhře Pardubic v Třinci.
Největší senzací kola je jasné vítězství nováčka Polabin ve Frýdku-Místku (5,5:2,5). Studnička byl nejen u toho, ale přispěl na 5. desce výhrou černými nad Rausisem! Srdečné blahopřání Polabinám!!!
A ještě bych zapomněl na Pavla Čecha, který remizoval s Biolkem černými na 3. desce za Zlín (5:3 s Grygovem).
V neděli Čech remizoval sa 3. s jeho Ctihodností Rašíkem (Zlín-Ostrava 2:6). Zle se vedlo Bohemce s Novoborským – 1:7, Jirka 0 Vitiugov, Kovář 0 Štoček – a Turnovu s Mahrlou (2,5:5,5) – Řehořek 0 Orság. Černoušek přispěl významně k remíze Pardubic s Frýdkem – Místkem prohrou s Rojíčkem. Jediný spokojený z našeho extraligového výsadku bude Studnička. Polabiny opět vítězí! Tentokrát těsně nad Třincem, Studnička 1/2 Neděla. Ještě jedna gratulace do Polabin.
V neděli proběhlo i druhé kolo druhých lig a všechny týmy s našimi zvítězily. Na severu Ústí 4,5:3,5 Karlovy Vary A (Kozák ale podlehl Štočkové), Děčín – Karlovy Vary B 5:3 a Vozka porazil Wimmera. Kobylisy vyhrály v Neratovicích 6:2 (Šimek vyhrál, Dvořák a Paulovič remis). Na východní frontě Dukla vyhrála v Mladé Boleslavi 6,5:1,5. Kuba uskutečnil rituální pomstu za Vyšehrad – zmatil černými Vodičku ve 20. Bartoš černými remis s Vichnarem.
No a příští týden zase pod vlastní vlajkou!

Komentář

© 2021 UNI Chess.