Pedrova tipovačka na týden 23.1. – 29.1. 2017

7

Výsledek tipovačky:

Výsledek 7 bodů (2-1-5) skóre 29,5:34,5

1. Mircea 10/30 chyba 3/0,5
2. jarda hadrava 13/35,5 chyba 6/6
3. Honza Hučín 14/35 chyba 7/5,5
4. Jan Bartoš 15/32,5 chyba 8/3
5. Pedro 16/35 chyba 9/5,5
6. Panel 16/38,5 chyba 9/9
7. Panel PF chyba 10/9

 

Týden nezačal ideálně, Déčko prohrálo ve Kbelích 5:3 🙁

Ani favorizované Géčko v úterý nic nepřidalo, prohrálo taky 3:5,

takže po úterku 0-0-2 6:10 🙁 🙁

Ze čtvrtka konečně body. Ale jen 3 díky výhře Éčka ve Kbelích.

Céčko prohrálo v dramatickém zápase na Gropu panelově 3.5:4.5

a Unižetky potvrdily formu z prvního kola a prohrály taky 3.5:4.5 s Oazou.

Po čtvrtku máme tedy 1-0-4 při skóre 18:22 🙁  🙁  🙂  🙁  🙁

a horkým favoritem na 1. žvýkačku Pedro je Mircea s tipem 10/30. Jediným „konkurentem“ je Jarda Hadrava s tipem 13/35.5. Kéž by vyhrál, to by bylo super. Vyžaduje to totiž stoprocentní bilanci extra a  druho ligových družstev 9/9. Nikdo další už vyhrát nemůže, protože panel má momentálně chybu 8 bodů a Mircea už nemůže mít větší než 7.

No a v sobotu Áčko prohrálo ve Frýdku 3:5.

Po sobotě 1-0-5 při skóre 21:27, vítězem tipovačky je Mircea.

V neděli nejpve Béčko prošustrovalo část svého náskoku remízou v Hořicích

a potom Áčko přivezlo zlaté (snad) body z Litovle za panelovou výhru 4.5:3.5 🙂

 

Jako loni se tipuje celkový součet bodů z osmi zápasů za celý týden a skóre našich týmů. Pokud někdo nestihne tipovat od pondělí, může se přidat později a dostane penalizaci podle panelu. Kdo chce podrobná pravidla, najděte si je z loňského ročníku.

Přehled:

Pondělí, 23.1.

1.třída           Kbel.šach. reprezentace (vs Vyšehrad E 4-4)  –  Unichess D (vs Bohemians D 5.5-2.5)

Kbel.šach. reprezentace Unichess D
Dubanský Bohuslav (H-Z) 2249F 1 0 1961F Šplíchal Petr (–Z)
Šmíd Miroslav (H-Z) 2213F 1 0 2028F Popper Tomáš (–Z)
Holý Filip (H-Z) 1993F ½ ½ 1995F Čížek Martin (–Z)
Zikmund Daniel (–Z) 1880F 0 1 1879F Reichel Tomáš (H-Z)
Zámorský Ladislav (–Z) 1847F 0 1 1897F Kouba Libor
Partl Miloslav (–Z) 1783F 1 0 1704F Koubová Anna Marie
Kůs Petr (–Z) 1977F ½ ½ 1783F Nevoral Lukáš
Černoch Vít 1943F 1 0 1703F Smola Radko
5 : 3

v závorce výsledek z 1.kola
panel 4-4

Chyba panelu 2 (1).

Úterý, 24.1.

3.třída        Unichess G  (at Loko C 5-3)   –  ŠK Praha – Smíchov E (vs GROP E 2-6)

Unichess G ŠK Praha – Smíchov E
Král Pavel (–Z) 1918N 0 1 1489N Školoud Barnabáš (V-Z)
Nevoral Lukáš (–Z) 1824N 1 0 1683N Hroděj Karel (–Z)
Crawley Gregory (–Z) 1758N 0 1 1640N Gubin Oleg (–Z)
Krč Štefan (–Z) 1689N 0 1 1614N Veselský Jan (–Z)
Skřivánek Roman 1591N 0 1 1612N Strnad Václav (–Z)
Georgiev Lukáš (H–) 1543N 0 1 1592N Trčka Bohdan (–Z)
Smola Radko 1703N 1 0 1614N Přichystal Zdeněk (–Z)
Ešnerová Monika 1245N 1 0 1645N Krásný Antonín (–Z)
3 : 5

panel 6-2

Chyba panelu 3 (3), celkem 5(4).

Čtvrtek, 26.1.

2.třída        Unichess Ž  (at DDM B 1.5-6.5)   –   SK OAZA Praha D (vs Pankrác F 4-4)

Unichess Ž SK OAZA Praha D
Jaščenko Olga (V-Z) 2151N 0 1 1930F Misovic Jan (C-Z)
Valíčková Martina (–Z) 1968N ½ ½ 1851N Klíma Jan (–Z)
Bálková Anna (–Z) 1896N ½ ½ 1754N Pauš Marek (–Z)
Nytrová Adéla (–Z) 1828N 0 1 1793N Homolková Ivana (H-Z)
Jedličková Petra 1907N 0 1 1818N Vašíček Martin
Černoušková Alena 1714N ½ ½ 1766N Rakintsev Serhiy
Drahorádová Zuzana (H–) 1686N 1 0 1636N Bílek Vlastimil
Kozlová Lucie 1593N 1 0 1518N Lhotská Anna
:

panel 5.5-2.5

Chyba panelu 3 (2)

Pražský přebor GROP B (vs Praga A 6.5-1.5)    –   Unichess C (vs Loko A 5-3)

 

GROP B Unichess C
Sharashenidze Akaki (V-Z) 2348F ½ ½ 2395F Šimek Petr (V-Z)
Matras Ondřej (V-Z) 2268F 0 1 2147F Šlampa Jan (H-Z)
Umanec Filip (–Z) 2230F ½ ½ 2183F Pokorný Petr (V–)
Illetško Jaroslav (–Z) 2231F 1 0 2103F Hruška Jan (–Z)
Postupa Pavel (–Z) 2184F 1 0 1980F Gáj Miloš (–Z)
Krátký Jiří (–Z) 2151F 1 0 2028F Popper Tomáš
Postupa Martin 2157F ½ ½ 1961F Šplíchal Petr
Vacek Radomír (H–) 2049F 0 1 1942F Hadrava Jaroslav
:

panel 4.5-3.5

Chyba panelu 0 (0)

2.třída       Kbel.š. reprezentace B (vs Smíchov B 2-6)  –  Unichess E (vs V.Žižkov C 5-3)

Kbel.šach. reprezentace B Unichess E
Černoch Vít (–Z) 1929N ½ ½ 1927N Hruška Pavel (–Z)
Zámorský Ladislav (V-Z) 1888N 0 1 1925N Hykš Martin (–Z)
Ševčík Zdeněk (–Z) 1887N ½ ½ 1855N Talpa Pavel (–Z)
Bürgermeister Michal (H-Z) 1857N 1 0 1855N Rada Miroslav (–Z)
Kabát Josef (H-Z) 1871N 0 1 1911N Kouba Libor (–Z)
Černý Karel (–Z) 1829N 0 1 1815N Koubová Anna Marie
Krotký David (–Z) 1674N 1 0 1824N Nevoral Lukáš
Vojtíšek Miloš 1779N 0 1 1544N Ocelák Jakub
3 : 5

panel 2.5 – 5.5

Chyba panelu 0 (0,5) , celkem po čtvrtku 8 (6,5)

Sobota, 28.1.

Extraliga      BŠŠ Frýdek Místek (9., 0-2-2 13:19) – Prestige Photo Unichess   (8., 1-2-1 15.5:16.5)

BŠŠ Frýdek Místek Prestige Photo Unichess
Korobov Anton (C,Z) 2689F 1 0 2571F Michalík Peter (Z)
Zhigalko Andrey (C,Z) 2599F 1 0 2461F Černoušek Lukáš (Z)
Azarov Sergei (C,Z) 2594F ½ ½ 2509F Bernášek Jan (Z)
Zwardoň Vojtěch (Z) 2403F 0 1 2484F Jurčík Marián (C,Z)
Rausis Igors (Z) 2611F 1 0 2397F Vávra Pavel (Z)
Szotkowski Jakub (Z) 2391F ½ ½ 2395F Šimek Petr (Z)
Jasný Stanislav 2358F ½ ½ 2349F Kovář Vojtěch
Vesselovsky Serguei 2337F ½ ½ 2324F Jurčík Martin (C)
5 : 3

(v závorce aktuální pořadí, bilance a skóre)
panel 4.5 – 3.5

Chyba panelu 0 (0,5) , celkem po sobotě 8 (7)

Neděle, 29.1.

Extraliga    Prestige Photo Unichess (8., 1-2-1 15.5:16.5) – Tatran Litovel  (12., 0-0-4 11:21)

Prestige Photo Unichess Tatran Litovel
Michalík Peter (Z) 2571F 1 0 2537F Sadzikowski Daniel (C,Z)
Černoušek Lukáš (Z) 2461F 0 1 2522F Kanarek Marcel (C,Z)
Bernášek Jan (Z) 2509F ½ ½ 2348F Zpěvák Pavel (Z)
Jurčík Marián (C,Z) 2484F 1 0 2335F Roško Luboš (Z)
Vávra Pavel (Z) 2397F ½ ½ 2318F Studnička Tomáš (Z)
Šimek Petr (Z) 2395F ½ ½ 2352F Straka Vojtěch (Z)
Kovář Vojtěch 2349F ½ ½ 2314F Hollan Petr
Jurčík Martin (C) 2324F ½ ½ 2227F Bělunek Vladimír
:

panel 4.5 – 3.5

Chyba panelu 0(0)

2.liga B       TJ Jiskra Hořice   (11., 1-2-3 19.5:28.5) – Bartoš Unichess „B“ (1., 6-0-0 30.5:17.5)

TJ Jiskra Hořice Bartoš Unichess „B“
Richterová Nataša (Z, H) 2210F 0 1 2263F Kuba Jindřich (Z)
Šafařík Jakub (Z, H) 2201F 0 1 2259F Škára Vladimír (Z, C)
Sucharda David (Z, H) 1927F ½ ½ 2183F Pokorný Petr (Z)
Flašar Jaroslav (Z) 2050F 1 0 2156F Jaščenko Olga (Z)
Matonoha Ctirad (Z) 2032F 1 0 2102F Hučín Jan (Z)
Štefan Jaroslav (Z) 1909F ½ ½ 2170F Bartoš Jan
Šedivý Aleš (Z) 1938F ½ ½ 2028F Popper Tomáš
Rusnák Jan 1993F ½ ½ 1961F Šplíchal Petr
4 : 4

panel 2-6

Chyba panelu 2 (2) , celkem 10 (9)

7 Komentáře

  1. Jan Bartoš napsal:

    Já to vidím paradoxně na 15 bodů při skóre +1 (tj.32,5)!

  2. Honza Hučín napsal:

    14 bodů a skóre 35, pravím já.

  3. Mircea napsal:

    tentokrát budu za bubáka/protipaneláka 10/30

  4. Pedro napsal:

    Já jsem to uvážil a bodově se přikloním k panelu. Snad to elo k něčemu je.
    Takže 16 bodů a skóre „jen“ +6, t.j. 35

  5. jarda hadrava napsal:

    Tak i já přidávám svou trošku do mlýna. Skleněná koule mi napovídá 13 bodů a skóre 35,5.

  6. Pedro napsal:

    Bohužel vypadá tipovačka dobře pro Mirceu, snad uděláme aspoň těch 10, máš pravdu, předsedo. Horší než já bude už jen panel.

  7. Mircea napsal:

    Dovolil sem si přidat linky na reporty.

Komentář

© 2021 UNI Chess.