Zápasy v týdnu 19.2-25.2.

5

Pondělí

sl.21 Unichess Ž (2-0-4; -1; 8.) – Sokol Praha Vršovice E (1-1-4; -15; 11.)

Unichess Ž Sokol Praha Vršovice E
Zákoucká Adéla (H-Z) 2027N ½ ½ 1794N Horyna Josef (–Z)
Děcká Eliška (–Z) 2111N 0 1 1813N Stankev Martin (V-Z)
Bálková Anna (–Z) 1838N ½ ½ 1781N Smolka Josef (H-Z)
Hodová Lucie (H-Z) 2052N 1 0 1858N Lexa Václav (–Z)
Nytrová Adéla (–Z) 1795N 0 1 1782N Fiala Jan (–Z)
Černoušková Alena (–Z) 1746N 0 1 1816N Šaur František (–Z)
Drahorádová Zuzana (H–) 1692N 1 0 1637N Zeman Jiří
Souralová Venuše 1469N 0 1 1613N Sýkora Miroslav
3 : 5

Úterý

sk.11 GROP Classical Chess (5-1-0; +18; 1.) – Unichess D (4-2-0; +16; 2.)

GROP Classical Chess Unichess D
Kriebel Tadeáš (H-Z) 2505F 1 0 2197F Bartoš Jan (V-Z)
Tričkov Vasil (H-Z) 2321F ½ ½ 2180F Pokorný Petr (V–)
Umanec Filip (–Z) 2256F 1 0 2052F Hruška Jan (–Z)
Vacek Radomír (H–) 2040F ½ ½ 1955F Gáj Miloš (–Z)
Cantier Jean-Francois (–Z) 1937F ½ ½ 1909F Klíma Matěj (–Z)
Matocha Pavel 1986F 0 1 1968F Šplíchal Petr
Mihál Sergej 1826F ½ ½ 2010F Miskolczi Vítězslav
Trochta Vojtěch 1828F ½ ½ 1931F Hruška Pavel
:

sk.22 SK OAZA Praha D (2-0-4; +3; 6.) – Unichess E (2-0-4; -8; 8.)

SK OAZA Praha D Unichess E
Hruška Ondřej (H–) 1909N 0 1 2444N Černoušek Lukáš (V-Z)
Štěrba Karel (–Z) 1879N 0 1 1934N Hykš Martin (–Z)
Pokorný Jan (–Z) 1874N ½ ½ 1889N Rada Miroslav (–Z)
Klíma Jan (–Z) 1884N 0 1 1924N Kouba Libor (–Z)
Netík Josef (–Z) 1850N 0 1 1923N Fišer Jiří
Plesnivý Martin 1725N 1 0 1554N Mareš Matěj
Pauš Marek 1728N 0 1 1527N Procházka Vojtěch
Voršilka Jiří 1609N ½ ½ 1437N Day Tobiáš
2 : 6

sk.34 Unichess G (4-0-1; +10; 1.) – ŠK Sokol Vyšehrad I (3-1-1; +10; 4.)

Unichess G ŠK Sokol Vyšehrad I
Crawley Gregory (–Z) 1771N 0 1 2140N Rut Vojtěch (–Z)
Smola Radko (–Z) 1713N 0 1 1792N Matys Jakub (–Z)
Krč Štefan 1657N 0 1 1780N Reljič Michael (V-Z)
Kormoutová Adéla 1587N ½ ½ 1639N Mykiska Vojtěch (–Z)
Skřivánek Roman 1572N 0 1 1510N Vaněk Jiří (–Z)
Král Jiří 1550N 1 0 1536N Encinas Michelle Diane (–Z)
Maatová Alice 1382N 0 1 1499N Postránecká Zuzana (–Z)
Šuster Karel 1306N 0 1 1300N Reljic Aleksandar
:

Neděle

2.liga C Sparta Kutná Hora (2-3-3; 0; 7.) – Unichess Výletná (5-0-3; +6; 4.)

Sparta Kutná Hora Unichess Výletná
Lechtýnský Jiří (H,Z) 2355F ½ ½ 2331F Jurčík Martin (C,Z)
Tůma Jiří (H,Z) 2287F ½ ½ 2292F Kuba Jindřich (V,Z)
Daneš Jaroslav (Z) 2251F ½ ½ 2203F Bartoš Jan (Z)
Vala Filip (H) 2237F 0 1 2187F Pokorný Petr (Z)
Polák Benedikt (Z) 2138F 0 1 2139F Lamser Jan (Z)
Keller Daniel (Z) 2131F 1 0 2032F Popper Tomáš (Z)
Černovský Jiří (Z) 2120F 1 0 1945F Koubová Anna Marie
Štolba Miloš 2059F 1 0 1967F Šplíchal Petr
:

 

Celkem 3 17,5; nejblíž Pedro; jackpot nikdo;

Pořadí v kole:

Mircea 3 12

netipující 2,4 14

Jan Bartoš 0 11.5

Pedro 0 11

 

Tipovačka celkem:

1. Mircea 32 91,5

2. Jan Bartoš 29 92,5

průměr 25,07 85,53

3. Pedro 25 87,5

 

 

JAK SE TIPUJE?

1. Vyberete si tým, kterému nejvíc věříte (žolík) a další 2 týmy, např. ŽCG (pro Bartoš Unichess používejte písmeno B, pro Unichess Výletná písmeno C). Váš výsledek je 2x výsledek 1. uvedeného týmu + výsledky 2. a 3. uvedeného týmu.

2. Tradiční soutěž v součtu bodů a skóre – schválně jestli někdo trefí jackpot, nebudu nikam sčítat.

5 komentářů

  1. Pedro napsal:

    ŽCG
    5b /20

  2. Jan Bartoš napsal:

    CŽG 6b/16

  3. Mircea napsal:

    Unichess G není první ale 4., tak ať je první aspoň v tipu:
    GŽE 9/22

  4. Pedro napsal:

    Hmm. Teď už mi připadá i mých 5 bodů hodně optimistických. 🙁

  5. Pedro napsal:

    Nějaký výsledky z úterka budou ?
    Nevim žádnej.

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

© 2020 UNI Chess.