Oddílový přebor 2013 – jarní část

2

Výsledky
1. skupina (1687->1686) – postup do A: Kouba, Chaloupka, Lamser (ĎK), do C: Kracík (NVŽ), Magsumov
2. skupina (1722->1725) – postup do A: Gáj, Hula, do B: Rada, Chrobák (ĎK), do C: Šindelář
3. skupina (1642->1634) – postup do A: Fišer, Šplíchal, do B: Crawley, Georgiev, do C: Král
4. skupina (1640->1656) – postup do A: Pokorný, Charouz, do B: Kovář, Vyroubal, Kormoutová (ĎK)

dohlášeni:do A: Hruška J. (ĎK), do C: Krotký (ĎK), Červený (ĎK)

Předehrávky a dohrávky
Zde budu kromě pravidelného rozpisu uvádět informace o předehrávkách a odkladech partií, o kterých budu informován, abyste se případně mohli domlouvat na stejné termíny a sešlo se Vás v hrací místnosti více najednou. Začátek je v 18:00, pokud není uvedeno jinak.

Neodehráno – náhradní termín neznámý
Zde by nikdo neměl mít více než jednu partii !!

Rozpis – U průhonu 24
2.5.2013 (1)
Hula – Rada 1:0

9.5.2013 (4)
Rada – Gáj 1/2:1/2
Šindelář – Hula 1:0
Georgiev – Fišer 1:0
Pokorný – Charouz 1:0

16.5.2013 (1)
Charouz – Kormoutová 1:0

21.5.2013 (2)
Kouba – Chaloupka 0:1
Fišer – Král 1:0

28.5.2013 (1)
Kracík – Kouba 0:1

30.5.2013 (3)
Chrobák – Rada 0:1
Fišer – Crawley 1:K
Charouz – Kovář 1:0

13.6.2013 (3)
Magsumov – Chaloupka 0:1
Šindelář – Chrobák 0:1
Pokorný – Vyroubal 1:0

18.6.2013 (1)
Šplíchal – Fišer 0:1

20.6.2013 (2)
Vyroubal – Kovář 0:1
Crawley – Král 1:0

25.6.2013 (1)
Chaloupka – Kracík 1:0

27.6.2013 (1)
Kormoutová – Vyroubal 1/2:1/2

Rozpis – Unijazz
1.5.2013 (1)
15:00 Gáj – Chrobák 1:0

9.5.2013 (1)
Crawley – Šplíchal 0:1

13.5.2013 (1)
Lamser – Kracík 1/2:1/2
Hula – Gáj 1/2:1/2

14.5.2013 (1)
Šplíchal – Georgiev 1:0

29.5.2013 (1)
Král – Šplíchal 0:1

13.6.2013 (1)
Kovář – Kormoutová 1:0

16.6.2013 (1)
Rada – Šindelář 1:0

25.6.2013 (2)
Magsumov – Lamser 1/2:1/2

Rozpis – Erasvět
5.6.2013 (1)
Lamser – Kouba 0:1

18.6.2013 (1)
Kouba – Magsumov 1:0

20.6.2013 (1)
Chaloupka – Lamser 0:1

1.7.2013 (1)
Chrobák – Hula 0:1

4.7.2013 (2)
Kracík – Magsumov 1:K
Georgiev – Crawley 0:1

9.7.2013 (1)
Vyroubal – Charouz 1/2:1/2

Rozpis – Domeček
6.5.2013 (1)
Kovář – Pokorný 1/2:1/2

Rozpis – Palouček
26.6.2013 (1)
Gáj – Šindelář 1:0

Jinde:
2.7.2013 (1)
Král – Georgiev 0:1 (hráno venku v jakési výletní hospodě)

4.7.2013 (1)
Kormoutová – Pokorný 0-1 (Lokáda)

Divoké karty
Návrhy pro finále:

Postup:
1. Právo nominovat hráče na divokou kartu má účastník finále A, který si účast zajistí do 30.6. a také pořadatel a rozhodčí.
2. Součástí nominace je písemný souhlas nominovaného hráče s udělením divoké karty
3. Součástí nominace je písemné zdůvodnění (např. těsný nepostup/studijní, pracovní či zdravotní důvody, které bránily účast v jarním kole/nový člen/medailista některých předchozích ročníků atd.-zkusit je možné cokoli)
4. Nominaci je třeba podat písemně pořadateli do 15.7.
5. O přidělení divokých karet rozhodne tříčlenná komise do 31.7 na základě jednotlivých zdůvodnění
6. Do finále A mohou být zařazeni maximálně dva hráči s divokou kartou
7. Složení komise je (pořadatel, rozhodčí, obhájce)

Fotogalerie
6.5.:
zk_a_pp_v_domecku_2013

30.5.:
IMG_4792 IMG_4791 IMG_4789 IMG_4788 IMG_4787

20.6.:

2 komentáře

  1. sid kovar napsal:

    Jak píší na zdi, v Domečku je dobře, pivo dobrý,ale lejou ho do vás pod tlakem…na piva Pedro pochopitelně vyhrál!!))

  2. Mircea napsal:

    Doplněny podmínky pro divoké karty pro finále.

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

© 2020 UNI Chess.