Sobotní Extraliga 9.2.

0

Áčko má desátý bod a je páté!

O důležitějším zápase áčka ve Frýdku-Místku stručněji. Nejprve přišly 3 remízy – Michalíka s Azarovem (2574), Černouška s Antoniewskim (2524) a Mariána Jurčíka s Rausisem (2659). Zbylé souboje byly delší a většinou dost divoké. Podle compu jsme získali na výhře Bernáška se Zwardoněm (2455) (údajně nedostatečná kompenzace za materiál) a ztratili na prohře Šimka se Szotkowskim (2345) (úplně otočená vzhraná partie). Vznešené výhry dosáhl Korobov (2664) nad Vanem Nguyenem. Dlouhou remízu přidal Kovář s Jasným (2361) a tak zápasovou remízu zachránil nenápadně mocně bodující Šmíd s Rabatinem (2318).

Béčko poprvé po šesti kolech vyhrává…partii.

Relativně rychlou remízou otevřel skóre černými na 7. Jindra Kuba s Piskem.

Druhou přidal na 6. bílými Zbyněk Vrbata s Obšivačem, když soupeři rozehráli až příliš náročnou variantu.

Po delší odmlce nám napadaly 3 nuly.

Michal Konopka na 1. černými neudržel v divoké skandinávské Heberlu (2563).

Na 5. Vojta Pařízek podlehl (vel)mistru domečků Blatnému (2330).

Kilián Slovák hrál odvážně důslednou sicilskou na 4. s Nayhevbaverem, leč neúspěšně.

Pak přišly světlejší chvilky.

Martin Jurčík černými v odbočkové verzi přijatého dámského gambitu kupodivu přehrával GM Poláka (2510), po upuštění taktických šancí připsal i tak pěknou remízu.

Naše velká chvíle přišla na 2. stole, kde v dlouhé a nejednoznačné partii Pavel Vávra udolal legendárního Štohla (2500).

Velmi divoce probíhala jako obvykle partie Honzy Šlampy bílými na 8. s Vymazalem (2366). V leningradu usiloval o výhodu, pak stál špatně, když byl úplně prohraný, prošejdil se do remízové věžovky… kterou prohrál.

2,5:5,5.

Prostředí v brněnském bowling centru je velmi pěkné.

Měli i hostesky!

 

 

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

Ketamine Dextroamphetamine Dihydrocodeine Tablets Flunitrazepam Concerta Actiq Ecstasy Ritalin Codeine Phosphate Scopolamine Pentobarbital Dilaudid Meperidine Rohypnol Buprenorphine DMT Secobarbital Buprenorphine Bupropion Fentanyl Citrate Oxynorm Sodium Oxybate
© 2019 UNI Chess.