Siesta Solution vede 1. ligu !

4

Kdo sleduje pouze soutěže družstev dospělých tomu klidně mohlo uniknout, že Siesta Solution Unichess má letos zastoupení také v 1. lize a sice v kategorii mládeže ve skupině A. Jsme tam sice nováčky, ale rozhodně nepatříme k nějakým otloukánkům. Po osmi kolech bez ztráty zápasového bodu vedeme tabulku a finále nastane právě tento víkend. Čekají nás soupeři z Chodova (ne toho pražského ale z Karlovarského kraje), Jablonce nad Nisou a Liberce. Není úplně jednoduché pro nezúčastněného zjistit, kde se hraje, ale podle rozpisu ze začátku sezóny mi to vychází na Liberec. Držíme palce, ať to první místo udržíme!

4 komentáře

 1. Jan Bartoš napsal:

  A kolo před koncem ji už i vyhrál! 10-0-0 není špatné, ale Lukáš bude určitě žehrat na ztráty partiových bodů…

 2. Jan Bartoš napsal:

  No vida, sotva jsem se dopotácel z hospody a už je to 11-0-0.

 3. Mircea napsal:

  Přesně tak, partiové ztráty mrzí, jedna výhra chyběla do 50 a Brno nás v 1D lize o půl bodu na skóre předběhlo. Ale nevadí, příští rok budeme mít v první lize béčko!

 4. Mircea napsal:

  Petr Mach se snad kritiky (žehrání) bát nemusí:
  2. Mach Petr 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11 100%

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

Ketamine Dextroamphetamine Dihydrocodeine Tablets Flunitrazepam Concerta Actiq Ecstasy Ritalin Codeine Phosphate Scopolamine Pentobarbital Dilaudid Meperidine Rohypnol Buprenorphine DMT Secobarbital Buprenorphine Bupropion Fentanyl Citrate Oxynorm Sodium Oxybate
© 2019 UNI Chess.