Mládež Unichessu vede 1. ligu

1

O víkendu byla odehraná první čtyři kola 1. ligy mládeže. Protože je tato soutěž pro náš oddíl novinkou, připomenu, že se na rozdíl od soutěží dospělých, hraje jen na šesti šachovnicích a navíc se za každý víkendový den stihnou dvě kola. Pokud tedy u našeho týmu vidíte v některém zápase čtyři body, nejedná se o remízu, ale o výhru! A teď už to hlavní! Ve skupině A se nováček soutěže Siesta Solution Unichess vyšvihnul čtyřmi výhrami na první místo a potvrzuje tak skutečnost, že se v této soutěži neztratíme a boj o postup je zcela očividnou realitou. Jako absolutně neprůstřelné se ukázaly sudé desky, na kterých jsme vyhráli všech dvanáct partií a to díky Petru Machovi, Vojtěchu Procházkovi a Jakubu Ocelákovi. Na lichých deskách (Anna Marie Koubová, Daniel Husa a Matěj Mareš) máme ještě co vylepšovat, dvakrát se dokonce radoval z vyhrané partie soupeř.

V sobotu jsme se střetli se známou severočeskou dvojicí oddílů, kterou známe i ze soutěží dospělých a více vzdorovalo Ústí, které si odneslo porážku 1,5:4,5, když zaváhal Matěj a Anička s Adamem Lubošem Polanským jen remizovala. Odpoledne jsme porazili Teplice 5:1, když jsme soupeři dovolili jen dvě remízy díky Danielovi a Matějovi. V neděli ráno nás čekal soupeř ze samého dalekého západu naší republiky a povedl se nám nevídaný kousek, když jsme vyhráli všechny partie a Karlovým Varům zazpíval kanárek (6:0). Odpoledne nastala pak zkouška ohněm, Sokol Buštěhrad s neprůstřelnými bílými figurami. Naštěstí naši sudí hráči černé soupeře porazili a dvě remízy Daniela a Matěje proti bílým hradbám zajistily vítězství 4:2, no a Anička si mohla dovolit zaváhání.

One Response

  1. Mircea napsal:

    Výborný start do sezóny! Unichess tedy zatím bez prohry. Uvidíme zda naváže druholigový Underground.

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

Ketamine Dextroamphetamine Dihydrocodeine Tablets Flunitrazepam Concerta Actiq Ecstasy Ritalin Codeine Phosphate Scopolamine Pentobarbital Dilaudid Meperidine Rohypnol Buprenorphine DMT Secobarbital Buprenorphine Bupropion Fentanyl Citrate Oxynorm Sodium Oxybate
© 2019 UNI Chess.