Král Richard korunu udržel

0

Úspěšná reprezentace našeho oddílu na „Talent cup 2014“ – Beskydské šachové školy

Od 12.12. do 14.12 2014 se konal turnaj šachových nadějí – Talent cup 2014. Naši mladí borci Štěpán, Honzík, Vojta a borkyně Anička velmi dobře obstáli v tvrdé konkurenci dětí ze Slovenska, Polska a celé České republiky.
Anna Marie Koubová (r.2003) obsadila celkově velmi pěkné 4. místo v turnaji A. V posledním kole bojovala o první místo, ale nestačila na celkového vítěze Richarda Stalmacha. Anička s výkonem 6,5 bodu z 9 byla nejlepší dívkou a získala zaslouženě zlatou medaili, když předstihla své největší konkurentky.
Štěpán Hrbek (r.2006) nastoupil do turnaje A s cílem nasbírat cenné zkušenosti na mistrovství ČR v kategorii do 10 let. Což se mu vydařilo a v konkurenci mnohem starších dětí nasbíral 4,5 z 9 a získal 25. místo ze 48 účastníků.
Jan Rousek (r.2005) 13. nasazený v turnaji B získal krásné 4. místo za 7bodů z 9. Potvrdil, že je oprávněným účastníkem mistrovství ČR a držíme palce, aby získal divokou kartu, když mu postup unikl neuvěřitelnou shodou okolností a buchholzů.
Vojtěch Procházka (r.2006) 11. nasazený získal pěkné 7. místo a nemálo cenných zkušeností.
Můžeme se jenom těšit na další turnaje a úspěchy našich mladých šachistů!
Zarputilost našich mladých ocenil i IM Lukáš Černoušek v simultánce, kde mu děti pěkně zatopily:-)
zapsal Libor Kouba, titulkem opatřil Mirek Kozel

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

Ketamine Dextroamphetamine Dihydrocodeine Tablets Flunitrazepam Concerta Actiq Ecstasy Ritalin Codeine Phosphate Scopolamine Pentobarbital Dilaudid Meperidine Rohypnol Buprenorphine DMT Secobarbital Buprenorphine Bupropion Fentanyl Citrate Oxynorm Sodium Oxybate
© 2019 UNI Chess.