Unichess G opět bronzový

1

V největším klidu mohlo opět jako loni hrát géčko. Ze třetí třídy Pražského přeboru, ve kterém má tu čest náš oddíl reprezentovat, se totiž nesestupuje. Ona totiž žádná nižší soutěž není. Kádr se podařilo vzácně stabilizovat a udržet na takové úrovni, abychom aspiranty na postup proháněly po celou sezónu a znervózňovali až do posledních kol. Díky losu jsme letos po většinu soutěže dokonce tabulku vedli. Nakonec z toho opět byla bronzová medaile stejně jako loni. I když jsme hráli o jeden zápas více než loni dosáhli jsme opět 44 partiových bodů při 33 vyhraných partiích. Z individuálních výsledků byli nejlepší Jirka Šlemr 7/8 a to mu to zkazilo poslední kolo, kdy nastoupil, přestože se mu to nehodilo. Adéla Kormoutová 5/7. Na horních deskách statečně bojovali Zdeněk Kovář (1,5/8) a Gregory Crawley (3,5/8). Alespoň polovinu kol dále odehráli Robert Wadura (2,5/5), Marek Hejný (3,5/5), Štefan Krč (3/6) a Lukáš Nevoral (5/8). Do bojů se nakonec zapojilo 19 hráčů s dvacetičlenné soupisky.

Jeden komentář

  1. Jan Bartoš napsal:

    Jsem rád, že máme takto pěkně obsazenou i tu úplně nejnižší soutěž. Jak už říkal kdysi Kramnik, šachy baví každého kromě světové špičky.
    Článku si vážím ještě víc od té doby, co mi předseda Kozel prozradil, že obrázek písmene G vlastnoručně vyrobil a ne vygoogloval jako já…

Komentář

© 2021 UNI Chess.