První prohra v sezóně: 1,5:6,5 s Labortechem Ostrava

4

Jen telegraficky:

Ve 4. kole hrál Unichess s Labortechem Ostrava. Tento zápas byl zcela nepovedený a v mnoha partiích jsme spáchali strašnou minelu. Nicméně je lepší vybrat si slabší momenty najednou a odepsat jedněch 1,5:6,5 jako zde, než to drobit do mnoha zápasů.

Před dvoukolem bychom 3 body brali a jsme na ně hrdi i po něm.

Každopádně až 3. prosince zaznamenáváme první prohru některého ze 3 našich ligových mužstev. ( Náš Výletní tým v 2. lize kupodivu zase vyhrál nad favorizovanou Vlašimí.) Souhrnné skóre našich 3 týmů je i tak úctyhodných 9-1-1!

4 Komentáře

 1. Mircea napsal:

  Včelka Unichesska evidentně letěla se svým duchovním otcem do Vlašimi 🙂 Ty souběhy s druhou ligou jsou pro náš extraligový tým ošemetné. Ani ne tak kvůli sestavě, jako hlavně kvůli štěsteně, která se drží zuby nehty Výletné …

 2. Jan Bartoš napsal:

  Doufám, že včelka Unichesska III. zvládne i 3 týmy. Je ale pravda, že nevyhráváme výhradně při soubězích…

 3. jarda hadrava napsal:

  Žalovat se nemá, ale oznámit šlendrián se musí. JJ místo aby vyztužil řady Unichessu v extralize si válel šunky s bankovníma čudlama na Bankovním šachovém festivalu. Na můj dotaz, proč nehraje extraligu odpověděl, že ho ČSOB neuvolnila! Žádám předsedu oddílu a kapitána áčka, aby byl případ vyšetřen a JJ exemplárně potrestán.

 4. Mircea napsal:

  JJ není člen ale host, takže se na něj exekutiva Unichessu vztahuje jen částečně a nespadá do kompetence předsedy, ale kapitána extraligového týmu. Navíc vzhledem k tomu, že o tom, že nebude hrát extraligu kapitána včas informoval a před soupeři to do poslední chvíle utajil, navrhuji od jakéhokoli potrestání ustoupit.
  Široký kádr a zcela nepředvídatelná sestava je jistě v extralize výhodou, kapitán ví co dělá a do jeho hlavy nikdo nevidí!

Komentář

© 2021 UNI Chess.