Včelka Unichesska

4

 

Tak máme nového nejmenšího člena klubu! Je tak malý, že ani nebude platit svazové příspěvky.

Ale popořádku. Každý rozumný šachista ví, že úspěch klubu v sezóně závisí na mnoha faktorech, zejména těch magických. V této oblasti jsme se dosud klonili ke svižnější temné straně, snad na základě dobrých referencí z praktického života. Výsledky byly přesto polovičaté.

I nastal čas obrátit se ke Světlu. Při turnaji v Kadani jsem vykonal kajícnou pouť do františkánského kláštera Čtrnácti svatých pomocníků. (Ano, jsou to přirozeně svatí Achátius, Barbora, Blažej, Dionýsius, Erasmus, Eustach, Jiljí, Jiří, Kateřina, Kryštof, Cyriak, Markéta, Pantaleon a Vít.) Po meditaci v meditační zahradě bylo mi dáno učinit dobrý skutek a adoptovat včelku. Dostala jméno Unichesska a bude nám nosit štěstí a body. (Adoptivnímu rodiči prospívá i v individuálních turnajích, jak se záhy ukázalo.)

 

Včelka nedala jinak, než že bude dělat také med a nějaký pošle asi tak na konci října. Toho si važme, neboť to bude jedna z mála pozemských odměn, jíž se nám v této sezóně dostane.

4 Komentáře

 1. Mircea napsal:

  Vítej včelko!

 2. robik napsal:

  Tímto gratuluji včelce k vítězství v Open Kadaň http://www.ukss.cz/sezona/2015-2016/open-kada-vyhr-l-jan-barto 😉

 3. Oxanka napsal:

  Hele, včelka je tedy nás již stálý maskot? Máme nějaký jednotný obrázek, kde je včelka vyobrazena? Ráda bych ji jako vždy ukázala světu 😀

 4. Oxanka napsal:

  Mohu se nějak dostat do svého uveřejněného příspěvku a udělat opravy? Jelikož jsem vlastně jen unichessáckej fanda a host měla bych opravit zájmena typu „náš“ na „váš“ 😀

Komentář

© 2021 UNI Chess.