Skokan února v Unichessu – Štěpán Hrbek

3

Únor konečně přinesl hráčům Unichessu převážně kladné posuny v ratingu FIDE. Skokansky úspěšný se ukázal Open Liberec, tedy přesněji řečeno pro děti. Jan Bartoš musel naopak ztráty z Liberce zachraňovat skvělými výkony v lize. Skokanem se stal už podruhé skokan července Štěpán Hrbek (+48), když cenný je především skalp Pavla Peníšky (elo 1957, ročník 1944) z Lokomotivy Liberec. Druhé místo vybojoval skokan listopadu Jaroslav Sysel (+25) díky Tata Steel Chess Tournament 2016 a Vídeňské lize. Třeba se i v Praze dočkáme severní ligy :).

Třetí místo dělí díky prvo- a druholigovým výsledkům Olga Jaščenko (+18), která se tak navrací do první české desítky žen a Martin Řehořek (+18), který se na dohled přiblížil k hranici 2300, nad kterou už se v minulosti několikrát vyhříval. Pátý je Jan Hučín (+16), který kromě zajištění druholigového online přenosu zajistil i ratingový skok pro sebe a šestá Anna Marie Koubová (+14) zásluhou Libereckého openu. Následují další naši úspěšní ligisté Jaroslav Hadrava (+12), Jindřich Kuba (+11), Petr Šplíchal (+9), Pavel Vávra (+8), Jan Bartoš, Petr Pokorný a Tomáš Popper (+7), Libor Kouba (+6), Josef Lácha (+4), Petr Šimek (+3) a Lukáš Nevoral (+2).

I tento měsíc se našli hráči, kteří ratingově ztratili. Byli to Miroslav Kozel (-3), Vladimír Bretšnajdr a Martin Čížek (-5), Kristýna Havlíková (-6), Miloš Kozák (-7), Vojtěch Kovář (-9), Vítězslav Miskolczi (-11) a Zbyněk Vrbata (-15).

3 komentáře

  1. Oxana_Kovarova napsal:

    Gratulace všem a hlavně Štěpánovi a Olze. Jen tak dál a získávejte více! Ještě ta záporná čísla by chtělo změnit na kladná a bylo by to absolutně dokonalé 😀

  2. Mircea napsal:

    Sledujte MČR v Koutech – kategorie H10 – drama vrcholí, dvě kola před koncem vede Štěpán o půl bodu!

  3. jarda hadrava napsal:

    Sleduju, sleduju. Ani Anička si nestojí špatně. Mít dva mistry republiky, no kdo to má? Doufám, že trenéři napíší po MČR něco pikantností ze zákulisí.

Komentář

Musíte být zaregistrováni pro přidávání komentářů.

Ketamine Dextroamphetamine Dihydrocodeine Tablets Flunitrazepam Concerta Actiq Ecstasy Ritalin Codeine Phosphate Scopolamine Pentobarbital Dilaudid Meperidine Rohypnol Buprenorphine DMT Secobarbital Buprenorphine Bupropion Fentanyl Citrate Oxynorm Sodium Oxybate
© 2019 UNI Chess.